Deutsch
Eesti
Latviski
Lietuvių kalba
Русский
Kontakti
0049 700 27825700
LatvijaNorišu kalendārsBaltischer Dialog

Igaunija, Latvija un Lietuva

Baltischer Dialog

Neatkarīgā Platforma Baltijas reģionam

Ciešā kooperācijā ar Baltic Sea Forum e.V. un ar triju Baltijas valstu vēstniecībām Vācijā, "Baltische Dialog" organizē debates par aktuālām tēmām ar 2004 gadā ES pievienojošajām valstīm – Igauniju, Latviju un Lietuvu.

Svarīga daļa Eiropas nākotnes atrodas ziemeļaustrumos. Baltijas jūras telpas reintegrācija pēc nedabīgās sadalīšanās 20. gadsimtā, ES - Krievijas samērs un Lietuvas, Latvijas kā arī Igaunijas pozicoiēšana politki paplašinātajā savienībā pastiprina Europas kaimiņu interesi.

Eiropai šodien ir daudzas iespējas. Plūkojoties no jūras attālajos dienvidos, transatlantiskajos rietumos, aukstumā pieņemošajos austrumos un jaunajā dienvidu-austrumu flangā, kuru norobežo Melnā jūra un Kaspijas jūra. Un Eiropa, protams, lūkojas uz savas pašas „nabas“. Tomēr vairāk kā gaistošam skatam Viļņas virzienā, Rīga un Tallina rada nozīmi, jo šiet savienojas līnijas no rietumiem, austrumiem, ziemeļiem un dienvidiem, kur pat tīri teorētiski atrodas Eiropas „naba“, ar ģeogrāfisko viduspunktu aizraujošajā reģionā. Tas ir vairāk kā iemesls interesantam skatam priekš visiem eiropiešiem.

„Baltische Dialog" šādu diskursu organizē Berlīnē, griezuma vietā starp „veco“ un „jauno“ Eiropu, Vācijas vārti uz austrumiem. Par dažādām tēmām, atšķirīgās Vācijas galvaspilsētas Top- vietās. Jūs esat ielūgti piedalīties "Baltischer Dialog".

Kurt Bodewig

Baltic Sea Forum

Bruck M. Kimmerle
Sakumlapa
Norišu kalendārs | Pēdējie notikumi | BALTIC BERLIN BEACH 09
Meklēšana | Kontakti | bibliogrāfiskā sleja

© 2007-2009 Bruck M. Kimmerle office for press, pr, new media
powered by WiSL S-CMS