Deutsch
Eesti
Latviski
Lietuvių kalba
Русский
Kontakt
0049 700 27825700
EestiÜrituste kalenderBaltischer Dialog

Eesti, Läti ja Leedu

Baltischer Dialog

Balti regiooni neutraalne platvorm

Tihedas koostöös Baltic Sea Forum e.V. ning kolme Balti riigi saatkonnaga Saksamaal organiseerib "Balti Dialoog" (Baltischer Dialog) debatte päevakajalistel teemadel seoses 2004. aastal EL-ga ühinenud Eesti, Läti ja Leeduga.

Euroopa tuleviku üks oluline osa paikneb EL-i kirdeosas. Idaruumi taasintegreerimine pärast selle meelevaldset eraldamist 20. sajandil, EL- i ja Venemaa suhted ning Leedu, Läti ja Eesti asetumine laienenud EL-is pakuvad nende naabritele Euroopas suurt huvi.

Euroopal on täna palju suundi, kuhu vaadata: Vahemere lõunaosa, transatlantiline lääs, järjest pakaselisem ida ning uus kagupoolne tiib, mis piirneb Musta ja Kaspia merega. Ja loomulikult vaatab Euroopa ka oma naba suunas. Kuid Vilnius, Riia ja Tallinn väärivad enamat kui vaid põgusat pilguheitu, sest siia koonduvad mitmed liinid nii läänest, idast, põhjast kui lõunast. Ja puhtteoreetiliselt asub selles põnevas regioonis isegi Euroopa naba, tema geograafiline keskpunkt. Enam kui üks põhjus, et olla kõikide eurooplaste teravdatud huvi objektiks.

"Balti dialoog" korraldab selle arutelu Berliinis, "vana" ja "uue" Euroopa lõikepunktis, Saksamaa väravas itta. Erinevatel teemadel, erinevates Saksamaa pealinna tipp-asukohtades. Te olete oodatud "Balti dialoogist" osa võtma.

Kurt Bodewig

Baltic Sea Forum

Bruck M. Kimmerle
Pealehele
Ürituste kalender | Viimased üritused | BALTIC BERLIN BEACH 09
Otsing | Kontakt | Kontaktandmed

© 2007-2009 Bruck M. Kimmerle office for press, pr, new media
powered by WiSL S-CMS